AFTER EFFECT HARİTA EFEKTİ

After effect harita efekti ile harika sunumlar yapabilirsiniz. After effect bildiğiniz üzere sinema sektöründe sıklıkla kullanıyor.Bu site üzerinden After effect kursu vermek istiyorum.Bu nedenle bir çok farklı dersi sizler için işleyeceğim. Bu program ile harika efekler hazırlanarak izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Bugün ki konumuz da After effect harita efekti nasıl yapılacağını göstereceğim.

After Effect Trim Path
Ae dersleri

Ae Harita Efekti

Öncelikle programımızı açalım ve yüksek çözünürlükte ki haritayı çalışma alanımıza atalım. Daha sonra çalışma alanımıza bir adet shape layer ekliyoruz ve Pen Tool seçerek haritamız üzerinden istediğimiz gibi çizgimizi çiziyoruz. Ardından add kısmından Trim Path sekmesini ekliyoruz. Ardından bir shape layer daha ekliyoruz bu layerı ise baz efekti vermek için kullanacağız. layerlar üzerinde de gerekli ayarları yaptıktan sonra çalışma alanımıza null obje ve camera ekliyoruz. Burada da belli ayarları yaptıktan sonra efektimiz oluşacaktır. Bu konularda ki ayarları sizler için hazırladığım video da ayrıntılı olarak belirttim, Zaten bu tip görsel programlarda birebir rakam vermem mümkün değildir. Bu nedenle bu konuyu daha iyi anlamak için mutlaka videomuzu izlemelisiniz.

After effect ile harika SABER efekti yaparak ateşe hükmetmek için BU yazımızı mutlaka okumalısınız

Sevgili takipçilerimiz sizler için bir çok alanda bilgilenmeniz için eğitim videoları çekerek sizlere hizmet etmeye çalışmaktayım. Bu nedenle biz yeni kurulan bir aileyiz ve bu ailenin yeni üyelere ihtiyacı vardır. Bu nedenle sizleri ailemizde görmeyi çok isterim. Youtube kanalıma abone olarak sizde Web pazarı ailemize katılabilirsiniz. Kanalıma ulaşmak için BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

Bu yazımızda anlattığım konu ile ilgili yapamadığınız yada kafanıza takılan her soruyu sitemizin yorum kısmına yazarak cevap bulabilirsiniz.

Leave a Reply