C# Selenium Dersleri Açılır Menü Tıklama

c# Selenium ile Açılır Menü

Ücretsiz c# selenium derslerinde Açılır Menülere tıklama ve seçeneklere göre istediğimiz kategoriye ulaşmanın yollarına bakacağız. Düşünün her site manuel olarak seçenekler sunmayabilir. Bazı sitelerin açılır menüleri bulunabilir. Örneğin bu sitemizde de açılır menüler bulunmaktadır. Açılır menüyü tetiklemek ise kodlarımızın işidir. Haydi o zaman kodlarımızın nasıl yazdığımıza bir göz atalım.

Yukarıda ki kodumuz ile bir metot oluşturduk ardından bu metodu tarayıcı yolu ile kullandık sonunda istediğimiz sonuca ulaşmayı başardık. Bu durumu en iyi izleyerek öğreneceğinizi düşünüyorum ve bu nedenle hemen aşağıya eğitim videomuzu bırakıyorum iyi seyirler.

Bu ve bunun gibi bir çok dersi ücretsiz olarak öğrenmek için mutlaka youtube sayfama abone olabilirsiniz. Ayrıca bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. İnstagram adresimiz @webpazari233 Twitter adresimizi ise @PazarWeb Hepinize mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum.

Bu yazımızda anlattığım konu ile ilgili yapamadığınız yada kafanıza takılan her soruyu sitemizin yorum kısmına yazarak cevap bulabilirsiniz.

4 Comments

  1. Avatar Ali 22 Mayıs 2020
  2. Avatar Matheus 2 Haziran 2020
  3. Avatar Ahmet 4 Temmuz 2020
  4. Avatar Kadir KAYA 8 Ağustos 2020

Leave a Reply