C# Selenium Tarayıcınız Kontrol ediliyor yazısını kaldırma

Ücretsiz C# Selenium derslerinin bir yenisi ile daha karşınızdayım. Bu dersimiz de aslında çok önemli olmayan ancak takıntılı insanların rahatsız olabileceği bir durum hakkında konuşacağız. Evet biliyorsunuz ki Selenium ile tarayıcımızı açtığımız da tarayıcının üst kısmında Tarayıcınız kontrol ediliyor tarzında bir yazı çıkıyor. Bu yazının çıkması yapılan uygulamanın amatörce bir ruhla hazırlandığı hissine kapılıyor insan. Bu durumu önlemek için ise tabi ki yine kodlar imdadımıza yetişiyor. Bir kaç satırlık kod ile bu sorunu hep beraber çözelim. Aşağıda yazmanız gereken kodu belirttim. Haydi şimdi kodumuzu inceleyelim.

options.AddExcludedArgument(“enable-automation”);

Yukarıda ki ayarı tarayıcınıza tanıtarak bu can sıkıcı yazıdan kurtulabilirsiniz. Olayı daha iyi anlamanız için kodların tamamını aşağıya bırakıyorum.

Bu konuyu tam olarak anlamanız için sizler için hazırladığım eğitim videosunu mutlaka izlemeli ve uygulamalı olarak görmelisiniz. Şimdiden iyi seyirler

Bu ve bunun gibi bir çok dersi ücretsiz olarak öğrenmek için mutlaka youtube sayfama abone olabilirsiniz. Ayrıca bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. İnstagram adresimiz @webpazari233 Twitter adresimizi ise @PazarWeb Hepinize mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum.

Bu yazımızda anlattığım konu ile ilgili yapamadığınız yada kafanıza takılan her soruyu sitemizin yorum kısmına yazarak cevap bulabilirsiniz.

Leave a Reply