Excel Dersleri Özel Listeler

Herkese Merhaba sıfırdan ileri düzey excel derslerimizin 9. konusu olan excelde özel listeler konusunu ele alacağız. İşlerimiz bir hayli kolaylaştıracak olan bu olayı ayrıntılı olarak bu videomuzda işledik, ancak sizlere bu konu hakkında biraz bilgi vermem gerektiğini düşünmekteyim.

Excel Özel Listeler

Excelde hepinizin bildiği üzere otomatik tamamlama özelliği ile Pazartesi yazarak aşağı doğru mouse ile indiğimizde otomatik olarak salının ve çarşambanın doğru bir sıra ile pazara kadar listelendiğini görmekteyiz. Burada ki işlem Excel’in varsayılan olarak belirlediği özel listedir. Sizde istediğiniz listeyi özel liste olarak belirleyerek istediğiniz zaman ve en önemlisi istediğiniz excel kitabında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel listelere gitmek için Dosya- Seçenekler ve gelişmiş sekmesine tıklayarak özel listeler bölümüne ulaşabilirsiniz. Anlamadıysan üzülme hemen aşağıda ki videoyu izle ve nasıl yapıldığını öğren. Hadi size iyi seyirler

haydi şimdi dersimize bir göz atalım. Excel kursumuza sıfırdan başlıyorsanız hiç bir dersimizi kaçırmadan izlemenizi öneririm Dersimiz ile alakalı video yazımızın hemen altında bulunmaktadır.

Sevgili takipçilerim ücretsiz olarak verdiğimiz Excel kursunu tam liste halini görmek ve istediğiniz konuya çalışmak için ÜCRETSİZ EXCEL EĞİTİMİ başlıklı yazımızı takip etmenizi şiddetle öneririm

Bu ve bunun gibi bir çok dersi ücretsiz olarak öğrenmek için mutlaka youtube sayfama abone olabilirsiniz. Ayrıca bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. İnstagram adresimiz @webpazari233 Twitter adresimizi ise @PazarWeb Hepinize mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum.

Bu yazımızda anlattığım konu ile ilgili yapamadığınız yada kafanıza takılan her soruyu sitemizin yorum kısmına yazarak cevap bulabilirsiniz.

Leave a Reply