WHATSAPP STİCKER NASIL YAPILIR

Whatsapp sticker nasıl yapılır konusunu merak eden herkese merhaba, son zamanlarda whatsapp üzerinden sticker gönderme oldukça popüler olmaya başladı. İnsanlar kendilerine ait fotoğrafları ya da internet üzerinde buldukları ilginç ve komik fotoğraflar üzerinde gerekli düzenlemeyi yaparak sohbetlere renk katmaktadır. Arkadaşları ya da sevdikleri ilginç sticker gönderirken siz değerli okurlarım bu işin nasıl yapıldığını merak ederek buraya kadar geldiniz. Whatsapp üzerinden kafanızı yada resminizin istediğiniz bölümünü whatsapp üzerinden smiley gibi göndermeniz mümkün hem de bu işlem oldukça kolay. Bu işlemi uygulama kullanarak yapacağız hem de sadece 3 dakikada. Peki Whatsapp üzerinden sticker atma ne işimize yarayabilir diye kendi kendinize sorabilirsiniz. Yapacağınız Sticker ile arkadaş ortamında yada sohbetlerde fark yaratabilirsiniz. İnsanlar farklı olan herşeye ilgi duyacaklardır. Düşünün ortamınızda çok sevilen komik bir arkadaşınızın yüzünü Sticker yaparak whatsapp üzerinden sohbetlerde kullanarak eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Tabi arkadaşınızın iznini almak şartıyla.

WHATSAPP STİCKER NASIL YAPILIR

Whatsapp sticker oluşturma

Whatsapp sticker oluşturma işlemi gerçekleştirmek için Android telefonlarımızda bulunan play store girerek Sticker maker isimli uygulamayı telefonlarımıza kuruyoruz. Karşımıza çıkar görselde Create New Stickerpack sekmesine tıklıyoruz. Buradan ise stickerlarımızı yükleyeceğimiz paketin ismini belirliyor akabinde alt tarafta bulunan Stickerpack Author isimli kısma ise yine istediğiniz herhangi bir şey yazıyoruz. Şimdi ise yapacağımız tek işlem CREATE tuşuna basmak. Şimdi karşımıza Stickerlarımızı ekleyeceğimiz bir kısım çıkmaktadır. Bu kısımlara tıklayarak sticker yapmak istediğimiz resimleri düzenlemek için seçiyoruz. Bu kısımdan sonra resim üzerinde istediğimiz gibi değişiklik yaparak stickerımızı hazırlıyoruz. Fotoğrafları nasıl düzenleyeceğiniz konusunda yardımcı olmak için sizler izin görsel video hazırladım. Video yazımızın hemen altında bulunmaktadır. Tüm işlemler bittikten sonra ise add to whatsapp sekmesine tıklayarak yeni görsellerinizi uygulamaya kaydedebilirsiniz. Tüm işlemler bittikten sonra Whatsapp Sticker atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sevgili okurlarım çok boyutlu videolar ile aranızda ki sorunu çözmek için video boyutunu düşürme işleminin nasıl yapıldığını sizler için hazırladığım yazımda anlattım video kalitesinde kayıp yaşamadan bu boyutu düşürmek istiyorsanız “ VİDEO BOYUTUNU DÜŞÜRME” başlıklı yazımızı okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

Whatsapp sticker nasıl yapılır sorusuna umarım bu yazımızla cevap vermiş olduk. Bu ve bunun gibi bir çok içerik hakkında bilgi sahibi olmak için YouTube sayfamızı takip edebilirsiniz.

Leave a Reply